معماری و طراحی دکوراسیون داخلی

معماری و طراحی دکوراسیون داخلی

معماری و طراحی دکوراسیون داخلی

معماری و طراحی دکوراسیون داخلی رستوران امروزه یکی از پرطرفدارترین جنبه های بهینه سازی فضای رستوران می باشد. زیرا به زبان ساده می توان گفت به ساختمان و طراحی داخلی رستوران دست زده نمی شود و با استفاده از عناصر و المان هایی که در محیط رستوران وجود دارد مانند لوازم رستوران، تابلو، تغییر رنگ محیط و فضای رستوران تغییر داده می شود. یک فرد دکوراتیو باید میزان روشنایی محیط، ابعاد و اندازه های لازم و متناسب با محیط برای مبلمان، تعیین استاندارد مصالح برای جلوگیری از بروز آتش را در نظر داشته باشد و بر اساس این قوانین همراه با خلاقیت خود محیطی زیبا را خلق نماید.

معماری داخلی نقش عمده ای در کیفیت فضای رستوران ایفا می کند. نحوه چیدمان و تقسیم بندی فضا، جنس و رنگ پوشش سطوح (کف، سقف و دیوارها)، نور پردازی، مبلـمان و مجموعه عوامل موثر دیگر تعیین کننده زیبایی و کار آمدی فضاهای داخلی هستند. امروزه تاثیر معماری داخلی بر آرامش مجموعه هنجارهای عصبی ، راندمان در فضاهای اداری، اثر بخشی در فضاهای تجاریبسیار بدیهی و لازم به نظر می رسد.

بنابراین مراقب باشید که اگر تصمیم به طراحی داخلی فست فود یا رستوران خود گرفته‌اید، ساده از کنار آن عبور نکنید و آن را به افراد مجرب و کاردان که در این حرفه نامی هستند و دستی بر آتش دارند بسپارید. یک دیزاین خوب می‌تواند در پیشرفت و رونق رستوران شما و جذب مشتری بسیار تاثیرگذار باشد. بدانید که جدا از کیفیت خوب غذاها، دکوراسیون منطقی و مناسب،‌یکی از بزرگ ترین عوامل رشد و رونق کاری شماست همان‌طور برعکس، اگر معماری داخلی فضای شما شما مناسب،‌هماهنگ و برازنده نباشد،‌ شما با شکست مواجه خواهید شد.یک طراحی خوب و معماری سنجیده و به روز میتواند در امر رونق مجموعه شما بسیار تاثیر گذار باشد.

نظری دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: کليه حقوق مادي و معنوی اين وب سايت محفوظ و متعلق به سرآشپز شاهین غنی زاده مي باشد.