مشاوره

مشاوره

اهمیت مشاوره کسب و کار چیست ؟

اهمیت مشاوره به معنی دریافت کمک حرفه ای و کسب اطلاعات لازم از افرادی است که صاحب تخصص و دانش در زمینه ی خاص هستند. دریافت اطلاعات و کسب مشاوره در همه ی زمینه می تواند کارساز و کارگشا باشد؛ مسائل پزشکی، درمانی، تحصیلی، علمی، خانوادگی، حقوقی، کسب و کار و غیره مواردی است که دریافت خدمات مشاوره ای می تواند در حل مشکل آن مفید باشد. مشاوره کسب و کار یکی از انواع مشاوره، راهنمایی و دریافت اطلاعات محسوب می شود. اگر نیاز دارید کسب و کار یا استارت آپی راه اندازی کنید، به شما پیشنهاد می دهیم قبل از شروع، از افراد ذی صلاح و صاحبت تخصص، مشاوره و راهنمایی بگیرید

 

مشاوره های ما:

چارچوب و یا قالب راه اندازی کسب و کار

مدیریت پروژه

جهت اخذ جواز رستوران

ایجاد طرح کسب و کار

توسعه منو شامل: غذا ها ، قیمت گذاری و طراحی منو

خرید تجهیزات آشپزخانه رستوران

در زمینه طراحی فضاها (فضای غذا خوری ، فضای خارجی،سالن انتظار ، کانتر ، آشپزخانه)

در زمینه خرید مبلمان

در زمینه خرید مواد اولیه

شرح شغل برای کارکنان

هر کسب وکار از بخش های مختلفی تشکیل شده است و معمولاْ مدیران یک کسب و کار هم که به فکر رونق بخشیدن به کسب و کار خودشان هستند سعی می کنند در تمامی این بخش ها  به بهترین شکل ممکن عمل کنند.

کسب و کار بخش هایی مثل رهبری،مدیریت بازاریابی مدیریت، منابع انسانی، مدیریت مالی، مدیریت حقوقی، مدیریت پروژه، مدیریت استراتژیک، مدیریت اجرایی و بخش های دیگری که یک مدیر همانطور که گفتیم برای رونق بخشیدن به کسب و کار باید دانش آن ها را داشته باشد تا بهترین نتیجه را در کسب وکار بگیرد و در این جا است که نقش مشاور پر رنگ تر می شود و میتواند شما را در تمامی موارد مشاوره دهد اما به این نکته باید توجه داشت که مشاور خوب مشاوری است اول تمامی راه ها را در مشاوره به روی خود ببندد و شما را با راه ها اشنا کند تا در غیاب مشاور هیچ مانعی از هیچ راه ناشناخته ای سر راه شما قرار نگیرد.

نظری دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: کليه حقوق مادي و معنوی اين وب سايت محفوظ و متعلق به سرآشپز شاهین غنی زاده مي باشد.